METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Farfetch ile Folie Restaurant & Sea için is birligi yapiyor!

Sunset Hospitality Group markası METT Hotels & Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum, alışılmış ‘beach club’ konseptini sarsan FOLIE Restaurant & Sea’de Farfect ile iş birliği gerçekleştiriyor. METT Bodrum Satış ve Pazarlama Direktörü Ceren Önal Palamutçu ev sahipliğinde Dubai’nin ünlü tv ve jetset isimleri Rania Fawazz, Deema Al Ashadi, Lama Alhakeel, Oumayma El Boumeshouli ve Yasmine Zahran’ın da aralarında yer aldığı misafirlerin katılımı ile tanıtılan Folie x Farfetch, 6 Ağustos’a kadar METT Bodrum bünyesinde Folie Restaurant & Sea’de yer alacak. METT Bodrum’da Folie x Farfetch iş birliği kapsamında Folie deck alanına yerleştirilen bayrak, yastık ve havluların yanı sıra deck menüsüne özel Farfetch mocktail de ekleniyor. Misafirlerin Farfetch’in METT Bodrum’a özel hazırladığı koleksiyonu keşfedebilmesi adına oluşturulan Farfetch pop-up mağazası ve Farfetch’in koleksiyonunu inceleyebilecekleri ve satın alabilecekleri bir tasarım da Folie’de konumlanıyor.

METT Social Living’in sunduğu güzellikleri birlikte keşfetmek!

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, Mavi Bayraklı masmavi denizi ile FOLIE Restaurant & Sea, Fransızca’da ‘delilik’ anlamına gelen benzersiz konseptiyle geleneksel “beach club” klasiğini yıkıyor. Yükseltilmiş şezlong platformu ve şık Akdeniz mutfağı restoranı ile iki muhteşem ayrıcalık sunan FOLIE, Bodrum’un kartpostal güzelliğindeki manzarasını benzersiz lezzetleri ile kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Sadece en iyi malzemeleri kullanarak Akdeniz mutfağının çok sevilen klasiklerine yenilikçi bir yorum getiren restaurant, kapsamlı bir şarap ve içecek seçkisi ile misafirlerine sonsuz mavi ufkun ve büyüleyici manzaranın yanında eşlik ediyor. Hafta içi DJ performansları ve hafta sonları gerçekleşen cabaret showları ile FOLIE, bir sahil partisi cennetine dönüşerek, heyecan verici bir keşif sunuyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un bünyesinde yer alan ayrıca Isola Manzara Gardens, şık ve rahat ortamıyla konuklara adeta bir İtalyan Rüyası yaşatıyor. İtalya’nın mutfak geleneklerini aperitivodan akşam yemeğine kadar özenli bir biçimde yansıtmayı ilke edinen Isola Ristorante, ev yapımı makarnalar ve İtalyan klasiklerinden oluşan menüleri ile eşsiz bir gastronomik şölene imza atıyor. Misafirlerini kendi yorumu ile hazırladığı sofistike İtalyan mutfağıyla karşılayan Isola, METT Hotel & Beach Resort’ta göz alıcı Bodrum ve Bodrum Kalesi manzarası ile bu yazın da vazgeçilmez adresleri arasında.

En iyi DJ setleri ve ilham verici kokteylleri ile nefes kesici Bodrum manzarasına eşlik eden ATTIKO, Pan Asya lezzetlerini METT Hotel & Beach Resort’un keyifli tesisinde misafirlerin beğenisine sunuyor. İyi müzik ile benzersiz lezzetlerini harmanlayan ATTIKO, konuklarına kusursuz bir akşam fırsatı yaratıyor. METT Hotel & Beach Resort Bodrum, konuklarını METT Social Living ile yenilenmeye davet ediyor.