METT Bodrum Hakkında

Bodrum'un kalbinde yaşamı kutlamak için özel bir koy

METT Bodrum

Bodrum'un en bakir plajlarından birinde yer alan Haremtan Koyu, METT Hotel & Beach Resort Bodrum'a ev sahipliği yapmaktadır. Bir hafta sonu kaçamağı veya uzun bir tatil için mükemmel bir yer olan bu butik tesiste 72 zarif misafir odası, 31 premium süit, özel havuz ve bahçe alanları ile tamamlanmış loft ve villalar, 1 açık yüzme havuzu, geleneksel bir Türk Hamamı, MOI spa, yanı sıra zengin ve çeşitli bir yemek sahnesi. METT, gevşemek ve eğlenmek için kendi yerini arayan günümüz gezginleri için mükemmel bir seçimdir.

Trend ve çekici yemek deneyimi

METT Hotels & Resorts'un temel değerleri, yemek deneyimlerinden keyif alan misafirlerimizde yatar. Odak noktası, eğlence ve benzersiz eğlencenin yanı sıra arzu edilen yemek üzerinedir. Folie, Isola veya Attiko gibi tanınmış markaları içeren restoran konsepti, otelin hem içinden hem de dışından doğru müşteriyi cezbedeceğinden emin olmaya çalışır.

MOI Spa

Heyecan ve rahatlamayı dengelemeden bir tatil deneyimi tamamlanmaz. MOI Spa, yetenekli terapistlerimizin, kişisel tercihlerinize bağlı olarak zihninizi ve bedeninizi yatıştırmak, şımartmak, stres atmak ve canlandırmak için tasarlanmış en iyi kaplıca tedavisini seçmenize yardımcı olacağı 850 m2 kapalı alana yayılmıştır. Türkiye'yi ziyaret ederken Türk hamamına zaman ayırmak şart ve METT Hotel & Beach Resort Bodrum, mükemmel bir deneyim için özel odaların eklenmesiyle hem karma hem de kadınlara özel alanlar sunuyor. Tuz odası, buhar odası, sauna ve ısı kontrollü havuz içermektedir.

Raise Fitness

RAISE Fitness & Wellness'ın odak noktası, kapsayıcı fitness deneyimleri sağlamak ve fiziksel egzersizi dengeli bir yaşam tarzına dahil etmek isteyen geniş bir nüfusa hitap etmektir. RAISE, güçlü bir topluluk hissine sahiptir ve burayı ait olduğunuzu hissettiğiniz bir yer haline getirir. RAISE, herkes arasında bir topluluk duygusu yaratmak için şefkat ve kabul üzerine inşa edilmiş davetkar bir ortamdır. Sağlıklı yaşam için bütünsel bir yaklaşımla RAISE, tüm benliğin ihtiyaçlarına, tutkularına ve arzularına hitap eder. Ruh hali parlak, sade ve zarif. Asla çok gürültülü veya agresif değildir. Asla çok sıkıcı veya çok sessiz değildir. Doğal hissettiriyor, kolay hissettiriyor.

Su Sporları

METT Plaj bölgesinde elverişli bir konumda yer alan su sporları ve aktiviteler tek kullanımlık! Jet Ski, parasailing, paddleboard, wake board, su kayağı gibi motorlu ve motorsuz seçenekleriyle. Banana rafts, Ringo's, Sonar ve Air Stream gibi aileler veya arkadaş grupları için (2 ila 8 kişiye kadar) uygun grup aktiviteleri içermektedir. Su sporları kabini ayrıca Bodrum yarımadasında tekne gezileri ve Bodrum Marina'ya deniz taksisi hizmeti sunmaktadır. Su sporları eğlencesi her yaş için uygundur. METT Hotel & Beach Resort'ta kaldığınız süre boyunca güvenli ve eğlenceli bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Oyun Odası

METT'in içerisinde yer alan RAISE Fitness merkezinin bitişiğindeki Gençler için oyun odası tembel bir gün geçirmek için mükemmel bir mekandır. Hava hokeyi ve langırt gibi oyunlarla. İçinde 3.000'den fazla oyun barındıran joystick makineleri. Ayrıca aralarından seçim yapmakta zorlanacağınız çeşitli oyunlara sahip bir PS5 bulunmaktadır. Bu oda sizi çocukluğunuza götürecek.

YEME-İÇME

Food for thoughts

Folie

Modern ve trend bir yaklaşımla İtalyan klasikleri.

Isola

Modern ve trend bir yaklaşımla İtalyan klasikleri.

Lipsum

Fusce ut metus dapibus efficitur ante ut